GİNSENG YAŞLANMA KARŞITI GECE VE GÜNDÜZ BAKIM KREMİ

Ginseng Yaşlanma Karşıtı Gece Ve Gündüz Bakım Kremi

Gece Ayrı Bakım Gündüz Ayrı Bakım Kremlerine Veda Edin.
Bir Bakım Kreminden İstediğinizden Daha Fazlası
GİNSENG CİLT BAKIM KREMİ her kadının ihtiyacı.

GİNSENG CİLT BAKIM KREMİ Kırmızı ginseng içeren krem, genel kırışıklık karşıtı bakım yaparken cildi canlandırır.

Vawix Ginseng Bakım ile Gece ayrı Gündüz ayrı bakım kremi kullanmanıza gerek kalmaz.

Cildinizin hidrasyon ile destekler. Cildinizin sağlıklı bir görünüm kazanması için Ginseng bitkisi cildinize güçlendirilmiş bir nem tutma kapasitesine sahiptir. Cildinizin renk tonunu eşitler, Yorgunluk görünümünü azaltmaya yardımcı olur.

Ginseng, yoğun antioksidan etkiye sahiptir ve üç farklı B vitamini türü içerir.

Cilt dokusunu iyileştiren, canlandıran, bariyerini güçlendiren ve cilt parlaklığını arttıran bakım kremi, kırmızı ginseng bakımından zengindir.

Antioksidan özelliği cildiniz sıkılaştırmanıza, ince kırışıklık çizgilerinden kurtulmanıza ve daha genç bir görünüme kavuşmanıza yardımcı olur.

Kuru ciltler için özellikle nem kaynağı olup, hassas ciltler de rahatlıkla kullanabilir ve cildinizin yağ dengesini düzenlemeye yardımcı olur.

Ginseng bitkisi cildinizi çevresel faktörlerden (soğuk, hava kirliliği, makyaj zararlıları) korumaya yardımcı olur.

Vawix Ginseng Bakım ayrıca harika bir tonik ve yüz temizleyicidir. Ginseng Bakım düzenli kullanımda ciltteki kırışık görünümünü azaltır. Ginseng, sağladığı yoğun etkiyle cilt görünümünde fark yaratır.

Daha sıkı, genç bir görünüme kavuşan ciltte, ince çizgi görünümü hafifleyerek cilt elastikiyeti artar ve daha canlı ve ışıltılı görünüme kavuşmak mümkün olur.

Cilde enerji ve antioksidan özelliğiyle besin desteği verir. Ciltteki yaşlılık lekelerinin giderilmesini sağlar. Yoğun nem sağlarken, cilt elastikiyetini arttırır. Kırışıklık karşıtı aydınlatıcı bakım sağlar.